25 ROKOV REVALID

Značka Revalid má 25 rokov, oslávte toto výročie s nami! Pri tejto výnimočnej príležitosti vám Revalid ponúka šancu vyhrať nezabudnuteľný víkend pre dve osoby do Švajčiarska! Objavte krásy Švajčiarska - vybrať si môžete medzi relaxačným pobytom v úchvatných švajčiarskych Alpách, kultúrnou metropolou Zürich alebo výletom do malebného mesta Luzern!

Vyplňte súťažný kód z obalu kozmetického prípravku Revalid do formulára, ktorý nájdete na tejto stránke nižšie pri formulári a budete zaradení do losovania. Pravidlá a podmienky súťaže 25 rokov Revalid nájdete na tejto stránke.

 
 

ZÍSKAJTE JEDINEČNÚ ŠANCU VYHRAŤ!

NEZABUDNUTEĹNÝ ZÁJAZD DO ŠVAJČIARSKA
pre dve osoby (3 dni / 2 noci)

Môžete si vybrať jednu z týchto troch úžasných destinácií:

ZÜRICH

Kozmopolitné mesto na vode

Zürich je nielen centrom švajčiarskej ekonomiky a vzdelávania, ale nachádza sa zároveň v srdci Európy. Pulzujúce kozmopolitné mesto na vode kombinuje mestský život s prírodou v celej svojej kráse. Ponúka všetky možnosti modernej metropoly vrátane živej kultúrnej scény a to všetko pri zachovaní symbiózy s okolitou prírodou.

LUZERN

Vstupná brána do stredného Švajčiarska

Kulisu tomuto malebnému mestu na brehu jazera Lucerne tvorí horská panoráma. Mesto Luzern (Lucerne) ponúka na obdiv množstvo pamätihodností. Prejdite sa historickým centrom, spoznajte Chapel Bridge (Kapellbrücke), jeden z najstarších krytých drevených mostov v Európe, ktorý bol postavený už v stredoveku.

INTERLAKEN

Perfektné miesto pre kontakt s prírodou

Interlaken leží v Bernskom regióne medzi jazerami Thun a Brienz. Táto obľúbená destinácia je obklopená tromi mohutnými alpskými štítmi - Eiger, Mönch a Jungfrau - ktoré ponúkajú úchvatný výhľad do okolia. Takže si môžete vyložiť nohy a kochať sa panorámou alebo ju využiť ako základňu, z ktorej budete podnikať výlety a objavovať úžasnú okolitú prírodu.

100 PRÉMIOVÝCH SÁD PRÍPRAVKOV REVALID
pre zdravšie vlasy!

Prémiový rad prípravkov starostlivosti o vlasy Revalid je špeciálne vyvinutý tak, aby podporil zdravie vašich vlasov - zvnútra aj zvonka. Prémiová sada prípravkov obsahuje šampón Revalid Revitalizing Shampoo, kondicionér Revalid Revitalizing Conditioner a vlasovú výživnú masku Revalid Repair Mask - perfektnú kombináciu pre lesklé a zdravé vlasy.

Všetky prípravky sú šetrné k vlasom a pokožke a vďaka tomu sú ideálne pre každodenné použitie. Zároveň bola preukázaná ich vysoká účinnosť a počas dermatologického testovania aj vynikajúca znášanlivosť. Revalid dodá vašim vlasom presne to, čo potrebujú!

VYPLŇTE FORMULÁR A ZÍSKAJTE ŠANCU VYHRAŤ!

sweepstakeSK_form_desktop

left
middle

Dátum uzávierky: 31.03.2020

right

Súťažný kód Revalid nájdete na balení produktu

sweepstakeSK_form_mobile

form

Dátum uzávierky: 31.03.2020

Súťažný kód Revalid nájdete na balení produktu