MAGAZÍN

Dostaňte Vaše vlasy po zime do kondície a pripravte ich na leto

 

Ak sa Vám zdá, že sú Vaše vlasy po zime bez života, majú menší objem, stratili hebkosť a lesk, doprajte im kúru na zlepšenie ich stavu. Vlasy sú po zime vysušené a môžu byť aj polámané nosením pokrývok hlavy počas zimy. Vlasom neprospievajú ani veľké rozdiely teplôt medzi vykúreným interiérom a chladným exteriérom.
 

Základom je umytie vlasov kvalitným šampónom, ktorý zbaví vlasy a pokožku hlavy od nečistôt. Šampón Revalid Revitalizing Protein Shampoo umýva vlasy šetrne, no dôkladne a zároveň ich revitalizuje a posilňuje. Výživné zložky ako sú extrakt z ovsa, pšeničné proteíny a pantenol (vitamín B5) zlepšujú štruktúru vlasov, alantoín a ovsený extrakt ukľudňujú pokožku hlavy. Revitalizujúci proteínový šampón Revalid je vhodný pre každodenné použitie.

Potom vlasom doprajte výživnú vlasovú kúru. Najprv použite Revalid Revitalizing Protein Conditioner, ktorý je vyvinutý na zlepšenie štruktúry vlasov a obnovuje ich vitalitu. Kombinácia výživných zložiek ako sú extrakt z ovsa, pšeničné proteíny a pantenol zanechávajú vlasy hebké, lesklé, pružné a bez toho, aby oťaželi. Revalid revitalizujúci proteínový kondicionér veľmi uľahčuje rozčesávanie vlasov.

Zregenerovať vlasy pomôže obnovujúca vlasová maska Revalid Repair Mask so špeciálne vyvinutou receptúrou, ktorá je určená pre intenzívnu starostlivosť o vlasy. Výživné zložky ako sú pantenol, alantoín, pšeničné proteíny a extrakt z ovsa prenikajú hlboko do vlasov, aby obnovili vitalitu vlasov zvnútra. Obnovujúca vlasová maska Revalid Repair Mask posilňuje poškodené vlasy, znižuje riziko ich lámania a zanecháva vlasy hodvábne hebké a vláčne. Pri pravidelnom používaní pôsobí proti krepovateniu vlasov a štiepeniu končekov vlasov. 

Vlasové tonikum Revalid Hair Tonic vďaka svojmu energizujúcemu zloženiu s obsahom kofeínu posilňuje vlasové folikuly, zabraňuje vypadávaniu vlasov a podporuje rast vlasov. Aktívna zložka kofeín tiež posilňuje slabé vlasy a chráni ich pred ďalším poškodením. Jemná masáž hlavy počas aplikácie pomáha stimulovať krvnú cirkuláciu pokožky hlavy, čo je prospešné pre celkové zdravie vlasov. Pantenol, pšeničné proteíny a extrakt z ovsa upokojujú pokožku hlavy.


Takto ošetrené vlasy budú nielen zrevitalizované, hydratované, lesklé a hebké, ale aj pripravené na leto. Aj keď toto leto bude iné ako zvyčajne, slnko, UV žiarenie a vysoké teploty nás určite neminú. A ak by sa k tomu pridalo aj letné kúpanie, chlórovaná, či slaná voda, bude to pre vlasy opäť ďalšia záťaž.