INOVÁCIA V BOJI PROTI VYPADÁVANIU VLASOV

6
 

INOVÁCIA PROTI VYPADÁVANIU VLASOV – REVALID® REGROWTH SERUM S AKTÍVNOU ZLOŽKOU REDENSYL®

Vypadávanie vlasov u mužov považujeme zväčša za normálny jav, problém sa však týka aj žien a nemusí súvisieť s vekom, môže sa vyskytnúť v akomkoľvek veku. Behom normálneho rastového cyklu vlas rastie, potom odpočíva v kľudovej fáze a nakoniec vypadne a z vlasového folikulu namiesto neho začne rásť nový vlas. Priemerne každému z nás denne vypadne 70 až 100 vlasov. Pokiaľ počet vypadnutých vlasov prekročí tento denný priemer, vlasy začnú pomaly rednúť, pretože nedorastá adekvátny počet vlasov za tie, ktoré vypadli. A to môže byť prvý príznak alopécie, vypadávania vlasov. Revalid® veľmi dobre vie, aké dôležité sú vlasy pre náš imidž a sebadôveru a ako vypadávanie vlasov môže oboje negatívne ovlplyvniť. Využili sme naše dlhodobé skúsenosti v oblasti komplexnej  starostlivosti o vlasy a vyvinuli sme inovatívny produkt k znovunaštartovaniu rastu vlasov a zvýšeniu vášho sebavedomia – našu prelomovú novinku: Revalid® Regrowth Serum.

Revalid® Regrowth Serum prináša jednoduché a efektívne riešenie proti vypadávaniu vlasov, naviac zlepšuje hustotu vlasov a oživuje alebo inak povedané reštartuje ich rast. Obsahuje inovatívnu a odborne oceňovanú aktívnu zložku Redensyl® v 3% koncentrácii, ktorá sa skladá z dvoch patentovaných molekúl – DHQG a EGCG2 – získaných z dreva smrekovca európskeho a z listov čajovníka čínskeho (zelený čaj). Sú to čisto prírodné zložky známe tým, že pozitívne ovplyvňujú rastový cyklus vlasu. Rastový cyklus vlasu začína vo vlasovom vačku zvanom folikul, ktorý je pod povrchom kože. Cyklus rastu vlasu je iniciovaný kmeňovými bunkami, ktoré sa v ňom nachádzajú. DHQG posilňuje rast vlasov a EGCG2 skľudňuje podráždenie pokožky hlavy, čím tiež podporuje rastový cyklus. Ďalšími kľúčovými zložkami Redensylu® sú zinok, ktorý posilňuje vlasový stvol, a glycín, čo je najjednoduchšia aminokyselina tvoriaca súčasť bielkovín dôležitá pre rast vlasov. Okrem toho Revalid® Regrowth Serum obsahuje extrakt z paliny zo Švajčiarskych Álp. Tento bylinný extrakt je známy svojimi antioxidačnými účinkami, chráni pokožku hlavy a udržuje ju hydratovanú a v potrebnej rovnováhe. Prípravok Revalid® Regrowth Serum spája všetky tieto zložky do maximálne účinného produktu. A to všetko bez parabénov, silikónov a sulfátov.

KLINICKY PREVERENÉ!

Počas testovania*, ktoré prebiehalo 84 dní, 85 % všetkých účastníkov pocítilo významné zlepšenie stavu vlasov. U účastníkov bolo zaznamenané až 8% zvýšenie hustoty vlasov, čomu zodpovedá od 9400 až do 28000 nových vlasov po trojmesačnom každodennom používaní. Po testovacom období sa pomer vlasov v anagénnej (rastovej) fáze zvýšil o 9 %, zatiaľ čo pomer vlasov v telogénnej (kľudovej) fáze, keď vlasy vypadávajú, sa znížil o 17 %, čo znamená, že došlo k významnému obmedzeniu vypadávania vlasov. Na konci testovania bola väčšina účastníkov (71 %) s Redensylom® spokojná a vyjadrila ochotu si nový prípravok zakúpiť*.

*Dvojito zaslepená, placebom kontrolované testovanie pod dohľadom dermatológov. Polovica z 26 mužov s alopéciou stupňa 3-4 vo veku 18-70 rokov používalo prípravok s 3% Redensylom®.


AKO SA POUŽÍVA REVALID® REGROWTH SERUM?

Revalid® Regrowth Serum kúpite v praktických 50ml flaštičkách s aplikátorom pre ľahké a pohodlné použitie. Sérum sa používa každý deň ako súčasť bežnej starostlivosti o vlasy, nanášať ho môžete na suché aj mokré vlasy. Aplikujte 3,5 ml (zodpovedá to 6.-8. stlačeniam flaštičky) séra priamo na pokožku hlavy a drobnými, krúživými pohybmi prstov jemne vmasírujte do nej. Revalid® Regrowth Serum sa neoplachuje – po aplikácii môžete vlasy ihneď upravovať ako obvykle. Pre optimálne a viditeľné výsledky je treba Revalid® Regrowth Serum používať denne najmenej tri mesiace, pretože jeden rastový cyklus vlasu trvá minimálne jeden až štyri mesiace.