REVALID® PRODUKTY VLASOVEJ KOZMETIKY

Vyrábané vo Švajčiarsku, vyvinuté pre zdravšie vlasy: Revalid® vám ponúka nový komplexný spôsob riešenia problémov s vlasmi. Produkty Revalid® sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim potrebám: či už na posilnenie vlasov, ich vyživenie, na revitalizáciu, proti lupinám alebo proti vypadávaniu vlasov. Revalid® sa ukázal ako vysoko účinný a dobre tolerovaný pri dermatologických testoch na lesklé a zdravé vlasy. Náš špeciálne vyvinutý systém starostlivosti o vlasy je šetrný k vlasom a vlasovej pokožke a je ideálny pre každodenné použitie.

vypadávanie vlasov

Suché & bez života

proti lupinám

VYPADÁVANIE VLASOV

Revalid® Regrowth Serum

Sérum pre obnovu rastu vlasov Revalid® Regrowth Serum obsahuje Redensyl®, inovatívnu patentovanú aktívnu zložku z oblasti regeneratívneho lekárskeho výskumu, podporuje rast vlasov, obmedzuje vypadávanie vlasov a zvyšuje ich hustotu. Švajčiarsky rastlinný extrakt z Artemisie (palina) a pantenol pomáhajú hydratovať pokožku hlavy a posilňovať vlasy.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ

SUCHÉ VLASY & BEZ ŽIVOTA

Revalid® Shampoo

Revalid® šampón umýva vlasy šetrne no dôkladne a zároveň ich revitalizuje. Výživné zložky ako sú pšeničné proteíny a pantenol (vitamín B5) posilňujú štruktúru vlasov, zatiaľ čo alantoín a extrakt z ovsa ukľudňujú pokožku hlavy.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ

Revalid® Conditioner

Revalid® Conditioner je navrhnutý tak, aby zlepšil štruktúru vlasov a obnovil ich hustotu a vitalitu. Kombinácia výživných zložiek, ako je extrakt z ovsa, extrakt z pšeničných klíčkov a pantenol, zanecháva vlasy hebké, lesklé a pružné bez toho, aby vlasy oťaželi.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ

Revalid® Repair Mask

Obnovujúca maska Revalid® Repair Mask je určená na intenzívnu a účinná starostlivosť o vlasy. Je obohatená o výživné zložky, ako sú pantenol (vitamín B5), alantoín, pšeničné proteíny a extrakt z ovsa. Obnovujúca maska Revalid® Repair Mask posilňuje poškodené vlasy, znižuje riziko ich lámania a zanecháva vlasy hodvábne vláčne a hebké.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ

Revalid® Hair Tonic

Vlasové tonikum Revalid® Hair Tonic obsahuje kofeín, ktorý posilňuje vlasové folikuly, zabraňuje vypadávaniu vlasov a stimuluje ich rast. Pantenol, pšeničné proteíny a extrakt z ovsa pomáhajú upokojiť pokožku hlavy. Revalid® Hair Tonic je veľmi praktický, pretože môže byť použitý na mokré aj suché vlasy.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ

PROTI LUPINÁM

Revalid® Anti-Dandruff Shampoo

Šampón proti lupinám Revalid® Anti-Dandruff Shampoo kombinuje množstvo účinných látok, ktoré poskytujú efektívnu a dlhotrvajúcu úľavu od lupín. Snaží sa obnoviť prirodzenú rovnováhu pokožky hlavy a zabrániť tvorbe nových lupín. Extrakt zo žihľavy, pantenol a alantoín spolu upokojujú a zmierňujú nepríjemné svrbenie.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ