REVALID® PRODUKTY VLASOVEJ KOZMETIKY

Vyrábané vo Švajčiarsku, vyvinuté pre zdravšie vlasy: Revalid vám ponúka nový komplexný spôsob riešenia problémov s vlasmi. Produkty Revalid sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim potrebám: či už na posilnenie vlasov, ich vyživenie, na revitalizáciu, proti lupinám alebo proti vypadávaniu vlasov. Revalid sa ukázal ako vysoko účinný a dobre tolerovaný pri dermatologických testoch na lesklé a zdravé vlasy. Náš špeciálne vyvinutý systém starostlivosti o vlasy je šetrný k vlasom a vlasovej pokožke a je ideálny pre každodenné použitie.

Starnúce vlasy

Vypadávanie

Suché & bez života

Proti lupinám

REVALID ANTI-AGING SHAMPOO

Šampón Revalid Anti-Aging Shampoo obsahuje inovatívne aktívne zložky DN-Age™ – výťažok z listov rastliny Cassia Alata – a výťažok z rastliny Plesnivec alpský (syn. alpínsky) zo švajčiarskych Álp. Obidve zložky majú antioxidačné účinky a zachytávajú voľné radikály, čím chránia pokožku hlavy pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ

REVALID ANTI-AGING FLUID

Revalid Anti-Aging Fluid s ochranou farby vlasov obsahuje inovatívnu aktívnu zložku DN-Age™ - výťažok z listov rastliny Cassia Alata - a výťažok z rastliny Plesnivec alpský (syn. alpínsky)zo švajčiarskych Álp.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ

VYPADÁVANIE VLASOV

REVALID STIMULATING SHAMPOO

Revalid Stimulating Shampoo obsahuje inovatívnu zložku Redensyl kombinovanú s extraktom z paliny zo Švajčiarskych Álp a panthenolom, aby vlasy jemne umyl, stimuloval ich rast, zvlhčoval pokožku hlavy a posilnil vlasy. Revalid Stimulating Shampoo poskytuje optimálnu starostlivosť na lepšiu poddajnosť vlasov.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ

Revalid Regrowth Serum

Sérum pre obnovu rastu vlasov Revalid Regrowth Serum obsahuje Redensyl, inovatívnu patentovanú aktívnu zložku z oblasti regeneratívneho lekárskeho výskumu, podporuje rast vlasov, obmedzuje vypadávanie vlasov a zvyšuje ich hustotu. Švajčiarsky rastlinný extrakt z Artemisie (palina) a pantenol pomáhajú hydratovať pokožku hlavy a posilňovať vlasy.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ

SUCHÉ VLASY & BEZ ŽIVOTA

Revalid Shampoo

Revalid šampón umýva vlasy šetrne no dôkladne a zároveň ich revitalizuje. Výživné zložky ako sú pšeničné proteíny a pantenol (vitamín B5) posilňujú štruktúru vlasov, zatiaľ čo alantoín a extrakt z ovsa ukľudňujú pokožku hlavy.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ

Revalid Conditioner

Revalid Conditioner je navrhnutý tak, aby zlepšil štruktúru vlasov a obnovil ich hustotu a vitalitu. Kombinácia výživných zložiek, ako je extrakt z ovsa, extrakt z pšeničných klíčkov a pantenol, zanecháva vlasy hebké, lesklé a pružné bez toho, aby vlasy oťaželi.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ

Revalid Repair Mask

Obnovujúca maska Revalid Repair Mask je určená na intenzívnu a účinná starostlivosť o vlasy. Je obohatená o výživné zložky, ako sú pantenol (vitamín B5), alantoín, pšeničné proteíny a extrakt z ovsa. Obnovujúca maska Revalid Repair Mask posilňuje poškodené vlasy, znižuje riziko ich lámania a zanecháva vlasy hodvábne vláčne a hebké.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ

Revalid Hair Tonic

Vlasové tonikum Revalid Hair Tonic obsahuje kofeín, ktorý posilňuje vlasové folikuly, zabraňuje vypadávaniu vlasov a stimuluje ich rast. Pantenol, pšeničné proteíny a extrakt z ovsa pomáhajú upokojiť pokožku hlavy. Revalid Hair Tonic je veľmi praktický, pretože môže byť použitý na mokré aj suché vlasy.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ

PROTI LUPINÁM

Revalid Anti-Dandruff Shampoo

Šampón proti lupinám Revalid Anti-Dandruff Shampoo kombinuje množstvo účinných látok, ktoré poskytujú efektívnu a dlhotrvajúcu úľavu od lupín. Snaží sa obnoviť prirodzenú rovnováhu pokožky hlavy a zabrániť tvorbe nových lupín. Extrakt zo žihľavy, pantenol a alantoín spolu upokojujú a zmierňujú nepríjemné svrbenie.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI HĽADAŤ LEKÁREŇ