MÉDIÁ

DOPRAJTE VAŠIM VLASOM MLADISTVÝ VZHĽAD

 

Revalid nový systém proti starnutiu vlasov (Anti-Aging)
Starostlivosť o našu pokožku a jej ochrana proti starnutiu je súčasťou našej dennej rutiny, ale ochrana pred starnutím vlasov? Značka Revalid uviedla na trh špeciálne vyvinutý vlasový systém na spomalenie procesu starnutia vlasov a vlasovej pokožky hlavy. Kozmetické produkty Revalid produktového radu Anti-Aging - šampón proti starnutiu vlasov Anti-Aging Shampoo a vlasový prípravok Anti-Aging Fluid – obsahujúce inovatívnu aktívnu zložku DN-AgeTM sú teraz dostupné v lekárňach.

Nielen šedivé vlasy
Proces starnutia má na vlasy oveľa negatívnejší vplyv než iba ich šedivenie. V procese starnutia sa vlasy stávajú suchšími, tenšími a redšími, matnejšími, strácajú na objeme a sú lámavejšie. Bunky vlasovej pokožky strácajú v procese starnutia svoju prirodzenú schopnosť odolávať vonkajším škodlivým vplyvom a oxidačnému stresu. Systém proti starnutiu vlasov Revalid Anti-Aging poskytuje vlasom a vlasovej pokožke hlavy potrebnú starostlivosť a podporu, ktoré vlasy a pokožka potrebujú na zachovanie svojej zdravej štruktúry, objemu a vzhľadu.

Viac hustoty, odolnosti a sily
Systém pozostáva z 2 produktov – šampón proti starnutiu vlasov Revalid Anti-Aging Shampoo a vlasový prípravok Revalid Anti-Aging Fluid. Obidva produkty obsahujú inovatívnu aktívnu zložku DN-AgeTM, čo je koncentrovaný výťažok z listov rastliny Cassia Alata, ktorá je známa pre svoje liečivé a protizápalové vlastnosti. DN-AgeTM čerpá inšpiráciu z obranných stratégií rastlín a jej úlohou je chrániť vlasové folikuly vo vlasovej pokožke človeka a spomaliť proces starnutia vlasov. Antioxidačné a protizápalové vlastnosti, podpora a urýchlenie reparačných schopností buniek, spomalenie šedivenia vlasov, a podpora rastu vlasov – všetky tieto účinky tejto aktívnej zložky boli potvrdené v štúdiách in vitro a in vivo (in vitro = v experimentálnych laboratórnych podmienkach, in vivo = v experimentálnych klinických podmienkach, na živých ľudských organizmoch - dobrovoľníci). V jednej zo štúdií po každodennej aplikácii aktívnej zložky DN-AgeTM na vlasovú pokožku hlavy 80 % dobrovoľníkov popísalo svoje vlasy ako silnejšie a pevnejšie
* Dizajn štúdie: dvojito zaslepená, placebom kontrolovaná štúdia prevedená u 38 dobrovoľníkov vo veku 34-65 rokov počas 6 mesiacov.

Okrem DN-AgeTM produkty Revalid Anti-Aging Shampoo a Anti-Aging Fluid obsahujú výťažok z rastliny plesnivec alpský zo švajčiarskych Álp – táto rastlina je považovaná za hviezdu prežitia vo švajčiarskych Alpách, kde sa jej darí vo vysokých nadmorských výškach a pri extrémne nízkych teplotách. Výťažok z plesnivca prispieva k ochranným účinkom oboch Anti-Aging produktov a zabezpečuje ochranu vlasov a vlasovej pokožky stimuláciou rôznych kľúčových génov a proteínov zodpovedných za udržanie ochrannej bariéry vlasovej pokožky.
* Dizajn štúdie: dvojito zaslepená, placebom kontrolovaná štúdia prevedená u 38 dobrovoľníkov vo veku 34-65 rokov počas 6 mesiacov. 

O ZNAČKE REVALID
Značka Revalid bola založená v roku 1992 vo Švajčiarsku špeciálne s cieľom poskytnúť celostnú starostlivosť o vlasy a liečbu vypadávania vlasov. Vysoko kvalitný švajčiarsky vlasový systém Swiss Hair System obsahuje celý rad prípravkov vlasovej kozmetiky na vonkajšiu aplikáciu a výživový doplnok na perorálne podanie. Všetky kozmetické produkty sú dermatologicky testované a vyrobené vo Švajčiarsku. Výživový doplnok je vyrobený v Nemecku. www.revalid.sk

O SPOLOČNOSTI EWOPHARMA
Ewopharma AG so sídlom v meste Schaffhausen (Švajčiarsko) je inovatívny partner pre marketing liekov a voľnopredajných produktov v strednej a východnej Európe. Spoločnosť Ewopharma existuje v tomto regióne už viac než 60 rokov, čo jej umožnilo získať bohaté skúsenosti a znalosť trhov tohto regiónu a právom jej patrí čestné miesto v tomto regióne. Spoločnosť Ewopharma zamestnáva viac než 320 vysoko vzdelaných a skúsených odborníkov v 15 krajinách regiónu.  www.ewopharma.sk, www.ewopharma.com