MÉDIÁ

INOVÁCIA V BOJI PROTI VYPADÁVANIU VLASOV

 

Revalid s Redensylom, produkt na posilnenie rastu vlasov, vyrobený vo Švajčiarsku
Rastové sérum Revalid Regrowth Serum obsahuje inovatívnu aktívnu zložku Redensyl, zloženie je bez parabénov, silikónov a sulfátov. Redensyl je inovatívna zložka skladajúca sa z dvoch patentovaných molekúl odvodených od dreva smrekovca európskeho a čajovníka čínskeho, ako aj známych zložiek podporujúcich vlasové folikuly. Zameriava sa na kmeňové bunky a zvyšuje metabolizmus buniek produkujúcich keratín. Vlasové folikuly sa vyživujú, čo zvyšuje spustenie nových rastových cyklov vlasov. Zinok a aminokyseliny dodávajú životne dôležitú výživu, aby vytvorili silnejšie vlasové stvoly a posilnili tak rast vlasov.

Až do 28.000 nových vlasov po 3 mesiacoch každodenného používania
Revalid Regrowth Serum s 3% koncentrátom Redensyl a v kombinácii s esenciálnymi olejmi rastliny Artemisia (Palina) zo Švajčiarskych Álp vynikajúco reštartuje a obnovuje rast vlasov, zlepšuje zdravie vlasov a zároveň vyživuje a hydratuje suchú pokožku hlavy i vlasy. Klinická štúdia ukázala zvýšenie hustoty vlasov až o 8%, čo zodpovedá až do 28.000 nových vlasov po troch mesiacoch každodenného používania. Väčšina dobrovoľníkov (viac ako 70%) bola po 84 dňoch testovania spokojná Redensylom a bola by si ochotná zakúpiť výrobok s touto účinnou zložkou.

"Táto inovácia je najvyššou úrovňou najmodernejšej starostlivosti o vlasy a kúry proti vypadávaniu vlasov a reprezentuje švajčiarsku dokonalosť z hľadiska kvality a aj vyspelosti", hovorí Edina Kulcsár, vicemiss súťaže Miss World 2014 a ambasádor medzinárodnej značky Revalid Swiss Hair Care.

O ZNAČKE REVALID
Revalid bol vyvinutý vo Švajčiarsku v roku 1992 s cieľom poskytovať komplexnú starostlivosť o vlasy s dôrazom na liečbu vypadávania vlasov. Vysoko kvalitný švajčiarsky systém starostlivosti o vlasy pozostáva z voľno predajného lieku Revalid Capsules, liečivých kapsúl určených na perorálne užitie a širokej škály produktov vlasovej kozmetiky na vonkajšie použitie. Všetky výrobky sú dermatologicky testované a vyrábané vo Švajčiarsku. www.revalid.com

O SPOLOČNOSTI EWOPHARMA
Spoločnosť Ewopharma AG sídliaca v Schaffhausen-e (Švajčiarsko) je inovatívnym partnerom pre marketing farmaceutických a spotrebiteľských výrobkov v strednej a východnej Európe. Ewopharma má na tomto trhu rozsiahle znalosti, podniká na ňom viac ako 60 rokov a preto má na ňom privilegované postavenie. Spoločnosť zamestnáva viac ako 320 vysoko kvalifikovaných pracovníkov v 15 krajinách. www.ewopharma.com