MÉDIÁ

REVALID ENERGIZING SHAMPOO FOR MEN – NOVÁ ŠVAJČIARSKA RECEPTÚRA PRE MUŽOV

 

Viac energie pre mužské vlasové folikuly
Zbohom vypadávanie vlasov, vitajte silné a zdravé vlasy. Nová energia pre vlasové folikuly mužov: zdravá pokožka hlavy a silné korienky sú základom pre zdravé vlasy. Vlasy sú neustále vystavené environmentálnemu a endogénnemu stresu. Je preto dôležité chrániť a podporovať ich už od korienkov. Ako to môžeme urobiť? Dodaním novej energie vlasovým folikulom, najzraniteľnejšej časti vlasov. Tým podporíme rast celého vlasu.

Nový Revalid energizujúci šampón pre mužov je inovatívnou kombináciou dvoch účinných látok SantEnergy a Redensyl. Aktívne zložky stimulujú a posilňujú vlasové folikuly, chránia ich pred oxidačným poškodením, posilňujú vlasy a podporujú ich rast. Zloženie obohatené o výťažok z kvetov švajčiarskej paliny jemne čistí a zvlhčuje suchú pokožku hlavy a zároveň posilňuje štruktúru vlasov. Prirodzene a účinne. Tento šampón vyvinutý špeciálne pre mužov je dostupný v lekárňach od jesene 2022.

SantEnergy: Dva jedinečné spôsoby účinku
SantEnergy je extrakt získaný z listov rastliny Yerba Santa, ktoré sa tradične využívajú pre ich prínos pre zdravie a antioxidačnú silu. SantEnergy účinkuje dvoma spôsobmi, ktoré sa navzájom dobre dopĺňajú: má energizujúci účinok podobný kofeínu a je to silný antioxidant. Vďaka svojim účinkom odďaľuje predčasné starnutie vlasových folikulov a chráni bunky vlasových folikulov pred oxidačným poškodením. Zároveň zvyšuje rast a hustotu vlasov.

Redensyl: Stimulátor rastu vlasov
Redensyl je aktívna zložka zložená z dvoch patentovaných molekúl získaných zo smrekovca a listov zeleného čaju. Oživuje vlasové folikuly, zvyšuje metabolizmus vlasov a aktivuje delenie kmeňových buniek vlasových folikulov – vedecky bolo dokázané, že stimuluje rast vlasov a zároveň znižuje vypadávanie vlasov.

O ZNAČKE REVALID
Revalid bol vyvinutý v roku 1992 vo Švajčiarsku a špecializuje sa na celostnú starostlivosť  o vlasy a starostlivosť proti vypadávaniu vlasov. Vysoko kvalitné produkty Revalid boli vyvinuté odborníkmi, aby boli vaše vlasy zdravšie a silnejšie. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám každého. Všetky kozmetické produkty sú dermatologicky testované a vyrobené vo Švajčiarsku. Viac informácií nájdete na www.revalid.sk

O SPOLOČNOSTI EWOPHARMA
Ewopharma AG so sídlom v Schaffhausene vo Švajčiarsku je farmaceutická marketingová spoločnosť zameraná na strednú a východnú Európu a Švajčiarsko. S viac ako 60-ročnou pôsobnosťou v regióne má Ewopharma rozsiahle znalosti o týchto trhoch a má v tejto oblasti privilegované postavenie. Spoločnosť pokrýva všetky aspekty prístupu na trh a komercializácie etických farmaceutických a spotrebiteľských zdravotníckych produktov.www.ewopharma.com