X

KÚPIŤ REVALID ONLINE

Výrobky Revalid® si môžete kúpiť online v týchto lekárňach

Triple Active Shampoo DS

Revalid Triple Active Shampoo DS je inovatívne riešenie na seboroickú dermatitídu a závažné stavy lupín. Ultra jemné čistiace zloženie bolo špeciálne vyvinuté tak, aby bolo šetrné k pokožke hlavy a zároveň účinne riešilo príčiny vzniku. Je klinicky preukázané, že poskytuje rýchlu a dlhotrvajúcu úľavu. Dermatológmi schválené a jedinečné zloženie aktívnych látok prináša nielen výnimočné výsledky, ale udržiava aj zdravý mikrobióm pokožky hlavy. Bez parabénov, sulfátov a silikónov.

 

Hodnotenie produktu

5(1)

AKTÍVNE ZLOŽKY

Crinipan  AD
je veľmi účinná zložka proti lupinám, obzvlášť proti kvasinkám rodu Malassezia. Poskytuje výrazný účinok proti lupinám a zároveň jemne čistí vlasy a pokožku hlavy.

Dandrilys
je prírodný roztok na báze špecifických saponínov (jujubozidov) z kôry stromu Ziziphus Joazeiro. Obnovuje rovnováhu mikrobioty pokožky hlavy. Poskytuje tiež rýchly a dlhotrvajúci účinok proti svrbeniu a rýchlo a účinne odstraňuje lupiny.

Elestab 100 HP
je vo vode rozpustná antimikrobiálna katiónová látka so širokým spektrom účinku proti baktériám, hubám a kvasinkám. Má výrazný pretrvávajúci účinok proti opätovnému masteniu a svrbeniu, vďaka čomu je obzvlášť vhodný pre prípravky určené na oplachovanie. Má tiež výrazný protidráždivý účinok na pokožku hlavy.

AKO POUŽÍVAŤ

Naneste malé množstvo šampónu na dlaň a s trochou vody vytvorte ľahkú penu. Aplikujte na mokré vlasy a starostlivo vmasírujte do pokožky hlavy. Nechajte pôsobiť 2-3 minúty. Dôkladne opláchnite. V prípade potreby zopakujte.

ČO SI MYSLIA OSTATNÍ

5
26.10.2023

Jediny produkt ktory mi vyrazne dopomohol pri zastaveni tvorenia lupin

STARNÚCE VLASY / ANTI-AGING

VYPADÁVANIE VLASOV

VYPADÁVANIE VLASOV MUŽI

SUCHÉ VLASY A VLASY BEZ ŽIVOTA

PROTI LUPINÁM