X

KÚPIŤ REVALID ONLINE

Výrobky Revalid® si môžete kúpiť online v týchto lekárňach

Anti-Aging Fluid

Vlasový prípravok Revalid Anti-Aging Fluid s ochranou farby vlasov obsahuje inovatívnu aktívnu zložku DN-Age™ - výťažok z listov rastliny Cassia Alata - a výťažok z rastliny plesnivec alpský (syn. alpínsky) zo švajčiarskych Álp. Vďaka antioxidačným, protizápalovým a DNA-chrániacim účinkom aktívnych zložiek Revalid Anti-Aging Fluid chráni vlasovú pokožku hlavy pred predčasným starnutím znížením oxidačného stresu vo vlasových folikuloch. Tento efekt môže spomaliť proces šedivenia vlasov, zvýšiť objem a hustotu vlasov a chrániť vlasy a vlasovú pokožku hlavy pred škodlivým UV žiarením a znečistením z vonkajšieho prostredia. Revalid Anti-Aging Fluid neobsahuje parabény, sulfáty, silikóny ani lieh.

 

Hodnotenie produktu

4.8(4)

AKTÍVNE ZLOŽKY

DN-AGE™

Aktívna zložka proti starnutiu vlasov DN-Age™ je extrakt z listov rastliny Cassia Alata. Štúdie in vitro (v laboratórnych podmienkach) a in vivo (v klinických podmienkach – u dobrovoľníkov) potvrdili, že DN-Age™ znižuje oxidačný stres a zápal v bunkách ľudskej vlasovej pokožky a vlasových folikuloch. Chráni pokožku hlavy pred poškodením buniek, spomaľuje proces šedivenia vlasov, zvyšuje ich objem, hustotu a silu.

 

VÝŤAŽOK Z RASTLINY PLESNIVEC ALPSKÝ ZO ŠVAJČIARSKYCH ÁLP

Plesnivec alpský, syn. alpínsky, (Leontopodium alpinum) je alpská „hviezda prežitia“, ktorej sa darí vo výškach až do 3 000 metrov. V týchto výškach čelí silnému UV žiareniu a extrémnym teplotám, vďaka čomu je plesnivec skutočný „expert“ na sebaochranu so silnými antioxidačnými účinkami, schopnosťou zachytávať voľné radikály a chrániť DNA.

AKO POUŽÍVAŤ

Aplikácia na vlasovú pokožku hlavy: Revalid Anti-Aging Fluid môžete nanášať na mokré aj suché vlasy. Rozdeľte ich na dve rovnaké časti. Na každú časť vlasov naneste 1 dávku pipety Revalid Anti Aging Fluid naplnenej po značku. Prstami jemne vmasírujte do vlasovej pokožky hlavy.
Aplikácia na vlasy: Naneste malé množstvo na dlaň. Aplikujte rovnomerne po celej dĺžke vlasov a prečešte ich. Vlasy neoplachujte. Po aplikácii Revalid Anti-Aging Fluid môžete vlasy upravovať obvyklým spôsobom.

ČO SI MYSLIA OSTATNÍ

4
26.10.2023

Dobre hojí rozštiepené končeky vlasov a chráni vlasy pred prudkým slnkom. Používam ho aj v zime na lyžovačke a skialpe, keď mi trčia spod čiapky končeky vlasov

5
26.10.2023

Výborný produkt!:)

5
09.09.2023

po niekoľkých dňoch užívania zlepšil kvalitu vlasov, zlepšenie viditeľné hlavne na rozštiepených koncoch vlasov

STARNÚCE VLASY / ANTI-AGING

VYPADÁVANIE VLASOV

VYPADÁVANIE VLASOV MUŽI

SUCHÉ VLASY A VLASY BEZ ŽIVOTA

PROTI LUPINÁM