X

KÚPIŤ REVALID ONLINE

Výrobky Revalid® si môžete kúpiť online v týchto lekárňach

Stimulating Shampoo

Revalid Stimulating Shampoo (stimulačný šampón) obsahuje inovatívnu aktívnu zložku Redensyl, u ktorej bolo vedecky preukázané, že stimuluje bunky vo vlasových folikuloch zodpovedných za rast vlasov. Redensyl sa skladá z 2 patentovaných molekúl – DHQG (dihydrokvercetín glukozid) získaný zo smrekovca a EGCG2 (epigalokatechín-galát glukozid), ktorý sa nachádza v listoch zeleného čaju – tieto ďalej dopĺňa zinok a aminokyselina glycín. Extrakt zo Švajčiarskej paliny a pantenol tiež prispievajú k jemným čistiacim účinkom šampónu a zabezpečujú hydratáciu a posilnenie štruktúry vlasu. Revalid Stimulating Shampoo poskytuje optimálnu starostlivosť a vhodne pripraví Vaše vlasy pre ošetrenie naším prípravkom proti vypadávaniu vlasov Revalid Regrowth Serum (sérum na obnovu rastu vlasov). Revalid Stimulating Shampoo neobsahuje parabény, sulfáty (sírany) ani silikóny.

 

Hodnotenie produktu

5(6)

AKTÍVNE ZLOŽKY

REDENSYL®
Redensyl je patentovaná aktívna zložka vedecky testovaná regeneratívnou medicínou. Je to synergistická zmes patentovaných molekúl, ktorá bola vyvinutá na podporu vydutých kmeňových buniek vlasového folikulu (kmeňové bunky vonkajšieho puzdra vlasového korienka - ORSC - Outer Root Sheath Stem Cells) a buniek dermálnej papily v iniciačnej fáze rastového cyklu vlasu. Bolo vedecky dokázané, že Redensyl stimuluje rast vlasov a spomaľuje vypadávanie vlasov.

EXTRAKT Z KVETOV PALINY ZO ŠVAJČIARSKYCH ÁLP
Palina je rastlina, ktorá rastie vo Švajčiarskych Alpách a je známa pre svoje prirodzené antioxidačné vlastnosti. Tradične ju používajú farmári v Alpách ako domáci liek proti horúčke, kašľu a dokonca aj proti zápalu pľúc. V našom produkte Revalid Stimulating Shampoo slúži na ochranu kože a zabezpečuje rovnováhu vlasovej pokožky.

AJIDEW
Ajidew je prirodzené zvlhčovadlo odvodené od kyseliny L-glutámovej, ktoré sa výdatne vyskytuje v ľudskej pokožke. Napomáha udržať svieži vzhľad pokožky a vlasov, hydratuje ich a robí ich lepšie tvarovateľnými a odstraňuje nechcený vzhľad „chlpatých" vlasov.

PANTENOL
Pantenol stimuluje rast kožných fibroblastov a urýchľuje množenie a rast buniek. Rovnako pomáha vlasom absorbovať a udržať vlhkosť. Táto účinná zložka napomáha obnove poškodeného vlasu a zabraňuje štiepeniu končekov vlasov, zároveň zvyšuje hustotu a pružnosť vlasov.

TOKOFERYL (VITAMÍN E)
Tokoferyl nikotinát alebo inak povedané vitamín E je prirodzený antioxidant, ktorý je známy svojimi hydratačnými účinkami.

AKO POUŽÍVAŤ

Naneste malé množstvo šampónu Revalid Stimulating Shampoo na dlaň a s trochou vody v dlani vytvorte jemnú penu. Aplikujte jemne na mokré vlasy a končekmi prstov vmasírujte do vlasovej pokožky. Nechajte šampón pôsobiť približne 60 sekúnd. Dôkladne opláchnite. Opakujte podľa potreby. Ošetrenie vlasov a vlasovej pokožky proti vypadávaniu vlasov dokončite aplikáciou nášho produktu Revalid Regrowth Serum (sérum na obnovu rastu vlasov).

ČO SI MYSLIA OSTATNÍ

5
30.10.2023

Výborný šampón, som veľmi spokojná. Určite kúpim znova.

5
25.10.2023

Som velmi spokojna s efektom, sampon navyse aj prijemne vonia a dobre sa aplikuje

5
03.10.2023

Výborný produkt, veľmi mi pomohol.

5
11.09.2023

Môj najobľúbenejší šampón! Na jeseň moja záchrana proti vypadávaniu vlasov.

5
11.04.2023

Šampon sa skvele doplňa so sérom, má dobrú konzistenciu a príjemnú vôňu. Pre lepšie výsledky rastu vlasov treba užívať Revalid cps 3 mesiace na jar a na jeseň.

STARNÚCE VLASY / ANTI-AGING

VYPADÁVANIE VLASOV

VYPADÁVANIE VLASOV MUŽI

SUCHÉ VLASY A VLASY BEZ ŽIVOTA

PROTI LUPINÁM