X

KÚPIŤ REVALID ONLINE

Výrobky Revalid® si môžete kúpiť online v týchto lekárňach

Revitalizing Conditioner

Revalid Conditioner je kondicionér vyvinutý na zlepšenie štruktúry vlasov a obnovuje ich vitalitu. Kombinácia výživných zložiek ako sú extrakt z ovsa, pšeničné proteíny a pantenol, zanechávajú vlasy hebké, lesklé a pružné a bez toho, aby oťaželi. Revalid revitalizujúci proteínový kondicionér veľmi uľahčuje rozčesávanie vlasov.

Neobsahuje parabén a sírany.

 

Hodnotenie produktu

5(3)

AKTÍVNE ZLOŽKY

PANTENOL
Pantenol stimuluje rast kožných fibroblastov a urýchľuje množenie a rast buniek. Rovnako napomáha vlasom absorbovať a udržať vlhkosť. Táto účinná zložka napomáha obnove poškodeného vlasu a zabraňuje štiepeniu končekov vlasov, zároveň zvyšuje hustotu a pružnosť vlasov.

ALANTOÍN
Alantoín ukľudňuje pokožku hlavy a podporuje tvorbu buniek a zlepšuje regeneráciu pokožky na hlave.

PRÍRODNÉ EXTRAKTY
Extrakt z pšeničných klíčkov obsahuje proteíny aj aminokyseliny, ktoré vyživujú a posilňujú vlasy. Pomáha tiež nahradiť stratenú vlhkosť a zabrániť budúcim škodám. Extrakt z ovsa pomáha ukľudniť sčervenanie a podráždenie pokožky hlavy.

AKO POUŽÍVAŤ

Po umytí vlasov šampónom Revalid Shampoo naneste kondicionér Revalid Conditioner na vlasy od vlasovej pokožky až po končeky vlasov. Kondicionér nechajte chvíľu pôsobiť, vlasy pred dôkladným opláchnutím vyčešte pomocou hrebeňa so širokými zubmi.

ČO SI MYSLIA OSTATNÍ

5
15.08.2023

vyskúšala som viacero kondicionérov, ale vraciam sa k Revalidu, vlasy sú hebké, veľmi ľahko sa rozčesávajú a upravujú do účesu

5
28.07.2023

Kondicionér, ku ktorému sa rada opätovne vraciam. Vlasy sa po umytí naozaj ľahko rozčesávajú.

5
20.04.2023

Tento kondicionér používam už dlhodobo, a iný nekupujem. Ovos, pšeničné klíčky spolu s pantenolom sú overené ingrediencie pre moje suché vlasy. Je skvelý!

STARNÚCE VLASY / ANTI-AGING

VYPADÁVANIE VLASOV

VYPADÁVANIE VLASOV MUŽI

SUCHÉ VLASY A VLASY BEZ ŽIVOTA

PROTI LUPINÁM