X

KÚPIŤ REVALID ONLINE

Výrobky Revalid® si môžete kúpiť online v týchto lekárňach

Shampoo

Posilňujúci šampón Revalid Shampoo umýva vlasy šetrne no dôkladne a zároveň ich revitalizuje. Výživné zložky ako sú extrakt z ovsa, pšeničné proteíny a pantenol (vitamín B5) zlepšujú štruktúru vlasov, zatiaľ čo alantoín a ovsený extrakt ukľudňujú pokožku hlavy. Náš proteínový šampón Revalid Shampoo je vhodný pre každodenné použitie.

Neobsahuje parabén a silikón.

 

Hodnotenie produktu

0(0)

AKTÍVNE ZLOŽKY

PANTENOL
Pantenol stimuluje rast kožných fibroblastov a urýchľuje množenie a rast buniek. Rovnako napomáha vlasom absorbovať a udržať vlhkosť. Táto účinná zložka napomáha obnove poškodeného vlasu a zabraňuje štiepeniu končekov vlasov, zároveň zvyšuje hustotu a pružnosť vlasov.

ALANTOÍN
Alantoín ukľudňuje pokožku hlavy a podporuje tvorbu buniek a zlepšuje regeneráciu pokožky na hlave.

PRÍRODNÉ EXTRAKTY
Extrakt z pšeničných klíčkov obsahuje proteíny aj aminokyseliny, ktoré vyživujú a posilňujú vlasy. Pomáha tiež nahradiť stratenú vlhkosť a zabrániť budúcim škodám. Extrakt z ovsa pomáha ukľudniť sčervenanie a podráždenie pokožky hlavy.

AKO POUŽÍVAŤ

Naneste malé množstvo šampónu Revalid Shampoo na dlaň. Šampón spracujte s trochou vody na ľahkú penu. Jemne naneste na mokré vlasy a prstami vmasírujte do pokožky hlavy. Dôkladne opláchnite. V prípade potreby opakujte.

ČO SI MYSLIA OSTATNÍ

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne pripomienky zákazníkov.

STARNÚCE VLASY / ANTI-AGING

VYPADÁVANIE VLASOV

VYPADÁVANIE VLASOV MUŽI

SUCHÉ VLASY A VLASY BEZ ŽIVOTA

PROTI LUPINÁM