X

KÚPIŤ REVALID ONLINE

Výrobky Revalid® si môžete kúpiť online v týchto lekárňach

Hair Tonic

Vďaka svojmu energizujúcemu kofeínovému zloženiu posilňuje vlasové tonikum Revalid Hair Tonic vlasové folikuly, zabraňuje vypadávaniu vlasov a podporuje rast vlasov. Aktívna zložka kofeín tiež posilňuje slabé vlasy a chráni pred ďalšími poškodeniami. Jemná masáž hlavy počas aplikácie pomáha stimulovať krvnú cirkuláciu pokožky hlavy, čo je prospešné pre celkové zdravie vlasov. Pantenol, pšeničné proteíny a extrakt z ovsa upokojujú pokožku hlavy.

Neobsahuje parabén, sírany a silikón.

 

Hodnotenie produktu

5(3)

AKTÍVNE ZLOŽKY

KOFEÍN
Kofeín stimuluje krvný obeh v pokožke hlavy a korieňkoch vlasov.

PANTENOL
Pantenol stimuluje rast kožných fibroblastov a urýchľuje množenie a rast buniek. Rovnako napomáha vlasom absorbovať a udržať vlhkosť. Táto účinná zložka napomáha obnove poškodeného vlasu a zabraňuje štiepeniu končekov vlasov, zároveň zvyšuje hustotu a pružnosť vlasov.

PRÍRODNÉ EXTRAKTY
Extrakt z pšeničných klíčkov obsahuje proteíny aj aminokyseliny, ktoré vyživujú a posilňujú vlasy. Pomáha tiež nahradiť stratenú vlhkosť a zabrániť budúcim škodám. Extrakt z ovsa pomáha ukľudniť sčervenanie a podráždenie pokožky hlavy.

AKO POUŽÍVAŤ

Vlasové tonikum Revalid Hair Tonic sa dodáva v jednorazových liekovkách. Odstránte uzáver, pripevnite lievikovitý aplikátor, pevne ho priskrutkujte a potom odstráňte tesniaci vrchnák aplikátora. Aplikujte rovnomerne na vlhké alebo suché vlasy po celej pokožke hlavy a jemne ju masírujte prstami. V ideálnom prípade by mal byť Revalid  Hair Tonic aplikovaný ráno a večer po dobu najmenej dvoch až troch mesiacov, aby sa korene vlasov mohli zregenerovať.

ČO SI MYSLIA OSTATNÍ

5
16.05.2023

Tonikum si kupujem opakovane, a pozorujem, že moje vlasy sú hustejšie. Môžem len odporučiť.

5
11.01.2023

Aplikujem pre hustejsie vyzerajuce vlasy

STARNÚCE VLASY / ANTI-AGING

VYPADÁVANIE VLASOV

VYPADÁVANIE VLASOV MUŽI

SUCHÉ VLASY A VLASY BEZ ŽIVOTA

PROTI LUPINÁM