REVALID Vlasový komplex s vylepšeným zložením pre výživu vlasov a nechtov zvnútra

Ak vypadávanie vlasov (alopécia) diagnostikoval odborník, môže správna výživa vlasov vo forme kapsúl podporiť prirodzené procesy v ľudskom tele, zmierniť príznaky vypadávania vlasov a podporiť tak zdravé vlasy zvnútra. Inovovaná receptúra ​​Revalid Vlasový komplex obsahuje vitamíny B1, B6, D3, minerály ako zinok, meď, železo a bylinné extrakty. Obsahuje tiež biotín, ktorý prispieva k udržaniu normálnemu stavu vlasov. Aktívne zložky vo vlasovom komplexe Revalid, vyvinuté vo Švajčiarsku, stimulujú tvorbu keratínu - vláknitého proteínu, ktorý je kľúčovým biologickým stavebným kameňom pre naše vlasy. To podporuje rast vlasov a obnovuje ich pružnosť, pretože vlasy sú zásobované nevyhnutnými živinami zvnútra.

PREČO JE KERATÍN TAK DÔLEŽITÝ?

Keratín tvorí až 90% každého jednotlivého vlasu, je nevyhnutný pre tvorbu vlasov a ich rast. Tento vláknitý proteín tiež umožňuje, aby vlasy odolali vysokej aj nízkej teplote a ochránil ich pred slnečným žiarením. Keratín obsahuje vysoké percento aminokyselín - cystín a metionín - ktoré sú tiež nevyhnutné pre zdravé vlasy.

Aktívne zložky

DL-metionín a L-cystín sú aminokyseliny, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri produkcii keratínu. Vitamíny B5, B1, B6 a B10 prispievajú k rastu vlasov od korienkov, zatiaľ čo minerály železo, zinok a meď vlasy posilňujú. Výťažok z prosa, výťažok z pšeničných klíčkov a pivovarnícke kvasnice poskytujú nevyhnutnú výživu pre prirodzenú hydratáciu a lesk.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Viac informácií nájdete v balení Revalid Vlasový komplex alebo kontaktujte svojho lekárnika. 

Náš komplexný prístup k problémom s vlasmi je založený na kombinácii výživového doplnku Revalid Vlasový komplex s kozmetickými prípravkami pre starostlivosť o vlasy. Pokiaľ hľadáte optimálne výsledky, skombinujte kapsuly Revalid Vlasový komplex so stimulačným šampónom Revalid Stimulating Shampoo a vlasovým sérom na obnovu rastu vlasov Revalid Regrowth Serum.

X

KÚPIŤ REVALID ONLINE

Výrobky Revalid® si môžete kúpiť online v týchto lekárňach