X

KÚPIŤ REVALID ONLINE

Výrobky Revalid® si môžete kúpiť online v týchto lekárňach

Anti-Aging Shampoo

Šampón Revalid Anti-Aging Shampoo obsahuje inovatívne aktívne zložky DN-Age™ – výťažok z listov rastliny Cassia Alata – a výťažok z rastliny plesnivec alpský (syn. alpínsky) zo švajčiarskych Álp. Obidve zložky majú antioxidačné účinky a zachytávajú voľné radikály, čím chránia pokožku hlavy pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Pri pravidelnom používaní vlasový šampón Revalid Anti-Aging Shampoo chráni pokožku hlavy pred predčasným starnutím, spomaľuje proces šedivenia vlasov, zvyšuje objem i hustotu vlasov, a chráni farbené vlasy. Revalid Anti-Aging Shampoo poskytuje vlasom optimálnu starostlivosť a pripraví vaše vlasy a vlasovú pokožku hlavy na aplikáciu Revalid Anti-Aging Fluid - prípravku proti starnutiu vlasov. Pre optimálny výsledok kombinujte Revalid Anti-Aging Shampoo s prípravkom Revalid Anti-Aging Fluid. Neobsahuje parabény, sulfáty ani silikóny.

 

Hodnotenie produktu

0(0)

AKTÍVNE ZLOŽKY

DN-AGE™

Aktívna zložka proti starnutiu vlasov DN-Age™ je extrakt z listov rastliny Cassia Alata. Štúdie in vitro (v laboratórnych podmienkach) a in vivo (v klinických podmienkach – u dobrovoľníkov) potvrdili, že DN-Age™ znižuje oxidačný stres a zápal v bunkách ľudskej vlasovej pokožky a vlasových folikuloch. Chráni pokožku hlavy pred poškodením buniek, spomaľuje proces šedivenia vlasov, zvyšuje ich objem, hustotu a silu.

 

VÝŤAŽOK Z RASTLINY PLESNIVEC ALPSKÝ ZO ŠVAJČIARSKYCH ÁLP

Plesnivec alpský, syn. alpínsky, (Leontopodium alpinum) je alpská „hviezda prežitia“, ktorej sa darí vo výškach až do 3 000 metrov. V týchto výškach čelí silnému UV žiareniu a extrémnym teplotám, vďaka čomu je plesnivec skutočný „expert“ na sebaochranu so silnými antioxidačnými účinkami, schopnosťou zachytávať voľné radikály a chrániť DNA.

AKO POUŽÍVAŤ

Naneste malé množstvo šampónu na dlaň. Šampón zmiešajte s malým množstvom vody a vytvorte jemnú penu. Vmasírujte jemne do mokrých vlasov a do vlasovej pokožky hlavy. Dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup opakujte. Dokonalé a kompletné ošetrenie vlasov a vlasovej pokožky hlavy proti starnutiu vlasov dokončite aplikáciou prípravku Revalid Anti-Aging Fluid.

ČO SI MYSLIA OSTATNÍ

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne pripomienky zákazníkov.

STARNÚCE VLASY / ANTI-AGING

VYPADÁVANIE VLASOV

VYPADÁVANIE VLASOV MUŽI

SUCHÉ VLASY A VLASY BEZ ŽIVOTA

PROTI LUPINÁM