X

KÚPIŤ REVALID ONLINE

Výrobky Revalid® si môžete kúpiť online v týchto lekárňach

Repair Mask

Obnovujúca vlasová maska Revalid Repair Mask je určená pre intenzívnu starostlivosť o vlasy so špeciálne vyvinutou receptúrou. Výživné zložky ako sú pantenol, alantoín, pšeničné proteíny a extrakt z ovsa prenikajú hlboko do vlasov, aby obnovili vitalitu vlasov zvnútra. Obnovujúca maska Revalid Repair Mask posilňuje poškodené vlasy, znižuje riziko ich lámania a zanecháva vlasy hodvábne hebké a vláčne. Pri pravidelnom používaní pôsobí proti krepovateniu vlasov a štiepeniu končekov vlasov. Je dokonalým spoločníkom pre Revalid Shampoo a Revalid Conditioner.

Neobsahuje parabén a sírany.

 

Hodnotenie produktu

0(0)

AKTÍVNE ZLOŽKY

PANTENOL
Pantenol stimuluje rast kožných fibroblastov a urýchľuje množenie a rast buniek. Rovnako napomáha vlasom absorbovať a udržať vlhkosť. Táto účinná zložka napomáha obnove poškodeného vlasu a zabraňuje štiepeniu končekov vlasov, zároveň zvyšuje hustotu a pružnosť vlasov.

ALANTOÍN
Alantoín ukľudňuje pokožku hlavy a podporuje tvorbu buniek a zlepšuje regeneráciu pokožky na hlave.

PRÍRODNÉ EXTRAKTY
Extrakt z pšeničných klíčkov obsahuje proteíny aj aminokyseliny, ktoré vyživujú a posilňujú vlasy. Pomáha tiež nahradiť stratenú vlhkosť a zabrániť budúcim škodám. Extrakt z ovsa pomáha ukľudniť sčervenanie a podráždenie pokožky hlavy.

AKO POUŽÍVAŤ

Po umytí vlasov šampónom Revalid Shampoo naneste obnovujúcu masku Revalid Repark Mask rovnomerne na celú hlavu. Pred dôkladným opláchnutím nechajte obnovujúcu masku pôsobiť päť až desať minút. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov používajte pravidelne dvakrát týždenne.

ČO SI MYSLIA OSTATNÍ

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne pripomienky zákazníkov.

STARNÚCE VLASY / ANTI-AGING

VYPADÁVANIE VLASOV

VYPADÁVANIE VLASOV MUŽI

SUCHÉ VLASY A VLASY BEZ ŽIVOTA

PROTI LUPINÁM