VLASOVÁ KOZMETIKA REVALID

Vyrábané vo Švajčiarsku, vyvinuté pre zdravšie vlasy: Revalid vám ponúka nový komplexný spôsob riešenia problémov s vlasmi. Produkty Revalid sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim potrebám: či už na posilnenie vlasov, ich vyživenie, na revitalizáciu, proti lupinám alebo proti vypadávaniu vlasov. Revalid sa ukázal ako vysoko účinný a dobre tolerovaný pri dermatologických testoch na lesklé a zdravé vlasy. Náš špeciálne vyvinutý systém starostlivosti o vlasy je šetrný k vlasom a vlasovej pokožke a je ideálny pre každodenné použitie.

STARNÚCE VLASY / ANTI-AGING

VYPADÁVANIE VLASOV

VYPADÁVANIE VLASOV MUŽI

SUCHÉ VLASY A VLASY BEZ ŽIVOTA

PROTI LUPINÁM

STARNÚCE VLASY / ANTI-AGING

Anti-Aging Shampoo

Šampón Revalid Anti-Aging Shampoo obsahuje inovatívne aktívne zložky DN-Age™ – výťažok z listov rastliny Cassia Alata – a výťažok z rastliny Plesnivec alpský (syn. alpínsky) zo švajčiarskych Álp. Obidve zložky majú antioxidačné účinky a zachytávajú voľné radikály, čím chránia pokožku hlavy pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI

Anti-Aging Fluid

Revalid Anti-Aging Fluid s ochranou farby vlasov obsahuje inovatívnu aktívnu zložku DN-Age™ - výťažok z listov rastliny Cassia Alata - a výťažok z rastliny Plesnivec alpský (syn. alpínsky)zo švajčiarskych Álp.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI

VYPADÁVANIE VLASOV

Stimulating Shampoo

Revalid Stimulating Shampoo obsahuje inovatívnu zložku Redensyl kombinovanú s extraktom z paliny zo Švajčiarskych Álp a panthenolom, aby vlasy jemne umyl, stimuloval ich rast, zvlhčoval pokožku hlavy a posilnil vlasy. Revalid Stimulating Shampoo poskytuje optimálnu starostlivosť na lepšiu poddajnosť vlasov.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI

Regrowth Serum

Sérum pre obnovu rastu vlasov Revalid Regrowth Serum obsahuje Redensyl, inovatívnu patentovanú aktívnu zložku z oblasti regeneratívneho lekárskeho výskumu, podporuje rast vlasov, obmedzuje vypadávanie vlasov a zvyšuje ich hustotu. Švajčiarsky rastlinný extrakt z Artemisie (palina) a pantenol pomáhajú hydratovať pokožku hlavy a posilňovať vlasy.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI

VYPADÁVANIE VLASOV MUŽI

Energizing Shampoo

Revalid Energizing Shampoo obsahuje novú aktívnu zložku SantEnergy, výťažok z rastliny Yerba Santa v kombinácii s patentovanou aktívnou zložkou Redensyl. Zloženie obohatené o extrakt z kvetov paliny zo Švajčiarskych Álp jemne čistí a zvlhčuje suchú pokožku hlavy a vlasy a posilňuje vlasovú štruktúru a zároveň výrazne stimuluje rast vlasov.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI

SUCHÉ VLASY A VLASY BEZ ŽIVOTA

Revitalizing Shampoo

Revalid šampón umýva vlasy šetrne no dôkladne a zároveň ich revitalizuje. Výživné zložky ako sú pšeničné proteíny a pantenol (vitamín B5) posilňujú štruktúru vlasov, zatiaľ čo alantoín a extrakt z ovsa ukľudňujú pokožku hlavy.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI

Revitalizing Conditioner

Revalid Conditioner je navrhnutý tak, aby zlepšil štruktúru vlasov a obnovil ich hustotu a vitalitu. Kombinácia výživných zložiek, ako je extrakt z ovsa, extrakt z pšeničných klíčkov a pantenol, zanecháva vlasy hebké, lesklé a pružné bez toho, aby vlasy oťaželi.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI

Repair Mask

Obnovujúca maska Revalid Repair Mask je určená na intenzívnu a účinná starostlivosť o vlasy. Je obohatená o výživné zložky, ako sú pantenol (vitamín B5), alantoín, pšeničné proteíny a extrakt z ovsa. Obnovujúca maska Revalid Repair Mask posilňuje poškodené vlasy, znižuje riziko ich lámania a zanecháva vlasy hodvábne vláčne a hebké.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI

Hair Tonic

Vlasové tonikum Revalid Hair Tonic obsahuje kofeín, ktorý posilňuje vlasové folikuly, zabraňuje vypadávaniu vlasov a stimuluje ich rast. Pantenol, pšeničné proteíny a extrakt z ovsa pomáhajú upokojiť pokožku hlavy. Revalid Hair Tonic je veľmi praktický, pretože môže byť použitý na mokré aj suché vlasy.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI

PROTI LUPINÁM

Anti-Dandruff Shampoo

Šampón proti lupinám Revalid Anti-Dandruff Shampoo kombinuje množstvo účinných látok, ktoré poskytujú efektívnu a dlhotrvajúcu úľavu od lupín. Snaží sa obnoviť prirodzenú rovnováhu pokožky hlavy a zabrániť tvorbe nových lupín. Extrakt zo žihľavy, pantenol a alantoín spolu upokojujú a zmierňujú nepríjemné svrbenie.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI

Triple Active Shampoo DS

Revalid Triple Active Shampoo DS má klinicky preukázaný účinok na pokožku hlavy so sklonom k seboroickej dermatitíde a závažným stavom lupín. Dermatológmi schválené a jedinečné zloženie zaisťuje rýchle a dlhodobé výsledky.

ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI