X

KÚPIŤ REVALID ONLINE

Výrobky Revalid® si môžete kúpiť online v týchto lekárňach

Energizing Shampoo

Revalid Energizing Shampoo obsahuje novú aktívnu zložku SantEnergy, výťažok z rastliny Yerba Santa v kombinácii s patentovanou aktívnou zložkou Redensyl, posilňujúcou vlasový folikul a kmeňové bunky. Aktívne zložky stimulujú a oživujú vlasové folikuly, chránia ich pred oxidačným poškodením, posilňujú vlasy a podporujú ich rast. Zloženie obohatené o výťažok z kvetov švajčiarskej paliny jemne čistí a hydratuje vlasy a suchú pokožku hlavy a zároveň posilňuje štruktúru vlasov. Bez parabénov, sulfátov a silikónov.

 

Hodnotenie produktu

5(4)

AKTÍVNE ZLOŽKY

REDENSYL®
Redensyl je patentovaná aktívna zložka vedecky testovaná regeneratívnou medicínou. Je to synergistická zmes patentovaných molekúl, ktorá bola vyvinutá na podporu vydutých kmeňových buniek vlasového folikulu (kmeňové bunky vonkajšieho puzdra vlasového korienka - ORSC – Outer Root Sheath Stem Cells) a buniek dermálnej papily v iniciačnej fáze rastového cyklu vlasu. Skladá z dvoch patentovaných molekúl DHQG a EGCG2. DHQG sa získava z dreva smrekovca európskeho, aktivuje delenie kmeňových buniek vlasových folikulov; EGCG2 sa nachádza v listoch čajovníka čínskeho (zelený čaj), znižuje zápal pokožky hlavy. Klinickou štúdiou* bolo vedecky dokázané, že Redensyl stimuluje rast vlasov a spomaľuje vypadávanie vlasov.
*Dvojito zaslepená placebom kontrolovaná klinická štúdia pod dohľadom dermatológov, 26 mužov (alopécia stupeň 3. až 4.) vo veku 18 až 70 rokov, 3 % Redensyl.

SANTENERGYTM
SantEnergy je osobitý extrakt bohatý na polyfenoly získaný udržateľným spôsobom z listov Yerba Santa, ktoré sa tradične využívajú pre svoje prínosy pre zdravie a antioxidačnú silu. SantEnergy má dva spôsoby účinku, ktoré sa navzájom dobre dopĺňajú: má energizujúci účinok podobný kofeínu a je to silný antioxidant. Vďaka svojim účinkom odďaľuje predčasné starnutie vlasových folikulov a chráni bunky vlasových folikulov pred oxidačným poškodením. Vďaka tomu zvyšuje rast a hustotu vlasov.

EXTRAKT Z KVETOV PALINY ZO ŠVAJČIARSKYCH ÁLP
Palina je rastlina, ktorá rastie vo Švajčiarskych Alpách a je známa pre svoje prirodzené antioxidačné vlastnosti. Tradične ju používajú farmári v Alpách ako domáci liek proti horúčke, kašľu a dokonca aj proti zápalu pľúc. V našich produktoch slúži na ochranu kože a obnovenie rovnováhy vlasovej pokožky.

AJIDEW
Ajidew pôsobí ako prirodzený zvlhčovač, vďaka ktorému sa vlasy lepšie upravujú a pomáha pri "lietajúcich" a elektrizujúcich vlasoch.

PANTHENOL
Pantenol stimuluje rast kožných fibroblastov a urýchľuje množenie a rast buniek. Rovnako pomáha vlasom absorbovať a udržať vlhkosť. Táto účinná zložka napomáha obnove poškodeného vlasu a zabraňuje štiepeniu končekov vlasov, zároveň zvyšuje hustotu a pružnosť vlasov.

AKO POUŽÍVAŤ

Naneste malé množstvo šampónu na dlaň a s trochou vody vytvorte ľahkú penu. Jemne vmasírujte do mokrých vlasov. Dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup zopakujte.

ČO SI MYSLIA OSTATNÍ

5
05.09.2023

Vlasy mi vypadavaju ovela menej po tomto sampone aj s uzivanim revalidovych kapsul.

5
19.04.2023

Vlasy mi prestali vypadat uz po prvom baleni, som konecne spokojny aj efektom stylingu

5
23.02.2023

Super

5
17.02.2023

Kúpila som tento šampón priateľovi a veľmi mu vyhovuje, je spokojný.

STARNÚCE VLASY / ANTI-AGING

VYPADÁVANIE VLASOV

VYPADÁVANIE VLASOV MUŽI

SUCHÉ VLASY A VLASY BEZ ŽIVOTA

PROTI LUPINÁM