X

KÚPIŤ REVALID ONLINE

Výrobky Revalid® si môžete kúpiť online v týchto lekárňach

Regrowth Serum

Revalid Regrowth Serum (rastové sérum) obsahuje inovatívnu patentovanú zložku Redensyl. Redensyl obnovuje rast vlasov, obmedzuje vypadávanie vlasov a zvyšuje ich hustotu až o 8%, čo zodpovedá až do 28 000 novým vlasom po 3 mesiacoch každodenného používania*. Extrakt z kvetov paliny zo Švajčiarskych Álp dodáva esenciálne oleje s antioxidačnými účinkami, ktoré dopĺňajú revitalizačné účinky Redensylu. Prítomné aminokyseliny a pantenol hydratujú suché vlasy i pokožku hlavy a stimulujú obnovu kožných buniek. Revalid Regrowth Serum neobsahuje parabén, síran a silikón.

 

Hodnotenie produktu

5(5)

AKTÍVNE ZLOŽKY

REDENSYL®
Redensyl je patentovaná aktívna zložka vedecky testovaná regeneratívnou medicínou. Je to synergistická zmes patentovaných molekúl, ktorá bola vyvinutá na podporu vydutých kmeňových buniek vlasového folikulu (kmeňové bunky vonkajšieho puzdra vlasového korienka - ORSC – Outer Root Sheath Stem Cells) a buniek dermálnej papily v iniciačnej fáze rastového cyklu vlasu. Skladá z dvoch patentovaných molekúl DHQG a EGCG2. DHQG sa získava z dreva smrekovca európskeho, aktivuje delenie kmeňových buniek vlasových folikulov; EGCG2 sa nachádza v listoch čajovníka čínskeho (zelený čaj), znižuje zápal pokožky hlavy. Klinickou štúdiou* bolo vedecky dokázané, že Redensyl stimuluje rast vlasov a spomaľuje vypadávanie vlasov.
*Dvojito zaslepená placebom kontrolovaná klinická štúdia pod dohľadom dermatológov, 26 mužov (alopécia stupeň 3. až 4.) vo veku 18 až 70 rokov, 3 % Redensyl.

EXTRAKT Z KVETOV PALINY ZO ŠVAJČIARSKYCH ÁLP
Palina je rastlina, ktorá rastie vo Švajčiarskych Alpách a je známa pre svoje prirodzené antioxidačné vlastnosti. Tradične ju používajú farmári v Alpách ako domáci liek proti horúčke, kašľu a dokonca aj proti zápalu pľúc. V našich produktoch slúži na ochranu kože a zabezpečuje rovnováhu vlasovej pokožky.

AJIDEW
Ajidew je prirodzené zvlhčovadlo odvodené od kyseliny L-glutámovej, ktoré sa výdatne vyskytuje v ľudskej pokožke. Napomáha udržať svieži vzhľad pokožky a vlasov, hydratuje ich a robí ich lepšie tvarovateľnými a odstraňuje nechcený vzhľad „chlpatých" vlasov.

PANTENOL
Pantenol stimuluje rast kožných fibroblastov a urýchľuje množenie a rast buniek. Rovnako pomáha vlasom absorbovať a udržať vlhkosť. Táto účinná zložka napomáha obnove poškodeného vlasu a zabraňuje štiepeniu končekov vlasov, zároveň zvyšuje hustotu a pružnosť vlasov.

AKO POUŽÍVAŤ

Naneste každý deň 3,5 ml (približne 6 - 8 stlačení) priamo na postihnuté oblastí pokožky. Nanášať môžete na mokré aj suché vlasy. Jemne vmasírujte sérum do pokožky hlavy. Neoplachujte. Potom si normálne upravte vlasy. Po dobu 6 hodín po aplikácii sa nesprchujte, nekúpte, neumývajte vlasy alebo nepoužívajte saunu. pretože to môže znížiť účinnosť kúry. Fľaša s objemom 50 ml postačí na približne 14 dní liečby. Pretože prirodzený cyklus rastu vlasov zvyčajne trvá jeden až štyri mesiace, odporúčame každodenné užívanie Revalid Regrowth Serum po dobu minimálne troch až šiestich mesiacov, aby ste dosiahli významné výsledky.

ČO SI MYSLIA OSTATNÍ

5
27.10.2023

Sérum sa dobre vtiera, nemastí pokožku. Krásne mi zarástli kúty , ktoré mi vznikli po chorobe.

5
09.10.2023

Spokojnosť na 100%.

5
30.08.2023

Skvelé sérum na vlasy, vôbec nelepí, a nevysušuje vlasy. Môžem len odporučiť!

5
11.04.2023

Vďaka séru mi narastli nové vlasy

STARNÚCE VLASY / ANTI-AGING

VYPADÁVANIE VLASOV

VYPADÁVANIE VLASOV MUŽI

SUCHÉ VLASY A VLASY BEZ ŽIVOTA

PROTI LUPINÁM